Katalogas

Santechnikos gamintojai

VIDEO klipai


video2

video2Sveiki atvykę į firmos "ZAVERA" elektroninę parduotuvę.

Internetinė prekyba Lietuvoje dar tik įgauna pagreitį, tuo metu kai Europoje ir JAV labai didelė pardavimų dalis vyksta internetu. Pirkti internetu paprasta ir patogu, tai galima daryti bet kuriuo paros metu ir bet kur, kur tik yra kompiuteris su pajungtu internetu. Privalumai akivaizdūs: pirkėjas gali neskubėdamas peržiūrėti visą e-parduotuvėje esanti prekių asortimentą ir išsirinkti jam labiausiai tinkamas prekes, kaip ir kiekvienoje tikroje parduotuvėje paklausti parduotuvės administratoriaus apie pirkėją dominančias prekes, mažesnės kainos ir didesnės nuolaidos, jokių eilių ir darbo valandų apribojimo. Tikimės, kad pirkti internetu jums patiks. Mes stengsimės, kad tai padaryti būtų kuo paprasčiau ir patogiau.

Registracija

"Zavera" internetinėje parduotuvėje registruotis nėra būtina, tačiau mes rekomenduojame užsiregistruoti, nes tai daro pirkimą patogesniu. Užsiregistravus jūs galite bet kuriuo metu išjungti naršyklę ir nutraukti pirkimą, visos prekės kurios tuo metu yra įdėtos į jūsų krepšelį bus išsaugotos ir kitą kartą prisijungus galėsite pratęsti nuo ten, kur baigėte. Neužsiregistravus ir išjungus naršykle visos išrinktos prekės dings iš jūsų krepšelio. Taip pat registruoti vartotojai kiekvieno prisijungimo metu mato savo užsakymo statusą.
Registracija vykdoma labai paprastai, tereikia užpildyti pateiktą formą bei sugalvoti prisijungimo vardą ir slaptažodį. Visi šie duomenys bus automatiškai išsiųsti į jūsų elektroninio pašto dėžutę.
Registruojantis būtinai įrašykite savo tikrą elektroninį paštą ir telefoną, arba bent vieną iš jų, jeigu atliksite prekių užsakymą iki galo su jumis turės susisiekti mūsų vadybininkas.

Prekių peržiūra

Paspaudus ant prekės pavadinimo arba paveikslėlio atsidaro prekės langas, kuriama pateikiama detali informacija apie prekę, jos nuotraukos ir brėžiniai, papildomi prekės pasirinkimai (spalva, dydis ir t.t.). Po prekės aprašu yra pateikiamas prekių sąrašas susijęs su šia preke. Tai gali būti arba prekės iš tos pačios serijos, arba prekės kurios gerai tinka kartu su šia preke.

Prekių krepšelis

Patikusi prekė talpinama į krepšeli paspaudus mygtuką "į krepšelį". Paspaudus šį mygtuką atsiranda krepšelio langas kuriame matomos visos išsirinktos prekės, jų kainos ir vienetų kiekis. Pirkinių krepšelyje galima pasirinkti užsakomų prekių vienetų kiekį (pavyzdžiui norint pirkti du tokius pačius maišytuvus), tą patį galima atlikti ir tiesiog įdedant į krepšelį dar vieną tokią pačią prekę. Taip pat krepšelyje trinamos nereikalingos prekės. Kairėje pagrindinio lango pusėje yra skiltis "Mano krepšelis" kur nuolat atvaizduojama jūsų užsakymo suma. Taip pat paspaudus nuorodą "Mano krepšelis" atsidaro detalus krepšelio langas.

Pirkimo užbaigimas

Norint pabaigti pirkimą reikia prekių krepšelyje spausti mygtuką "Baigti pirkimą". Jeigu esate užsiregistravęs vartotojas iškarto atsidaro langas su pristatymo ir apmokėjimo pasirinkimais. Jeigu esate nesiregistravęs vartotojas, jums bus pasiūlyta užsiregistruoti arba pabaigti pirkimą be registracijos. Jeigu pasirinksite pirkti be registracijos, reikės tiesiog užpildyti pateiktą formą ir vadovautis tolimesniais nurodymais. Atlikus užsakymą su jumis susisieks mūsų vadybininkas ir galutinai sutvarkys visus užsakymo reikalus.

Apmokėjimas ir pristatymas

Pristatymo laikas

Mes visada siekiame, kad užsakytas prekes gautumėte kuo greičiau. Dauguma „Zavera“ pateikiamų prekių Jums bus pristatyta per 7 darbo dienas visoje Lietuvoje. Prekės pristatomos tiesiai į Jūsų namus ar biurą Jums patogiu laiku. Jūs būsite informuoti telefonu ar el. paštu apie numatomą prekių pristatymo laiką.

Avansas

Užsisakius prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje su pirkėju sudaroma sutartis, kuri pradeda galioti pirkėjui apmokėjus 40% nuo užsakymo sumos. Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus avansą. Likusi pinigų suma yra sumokama pilnai paruošus užsakymą prieš jį pristatant pirkėjui. Mes nereikalaujame pilno išankstinio apmokėjimo norint išvengti papildomų finansinių operacijų, nes perkant santechniką galutinis užsakymas neretai keičiasi (kai kas pridedama, kai ko atsisakoma). Pirkėjui nutraukus sutartį, įmokėtas avansas negrąžinamas.

Galutinis apmokėjimas

Galutinis apmokėjimas gali būti atliktas dviem būdais:
1) Apmokėjimas pervedant pinigus į mūsų banko sąskaitą. Tai gali būti atlikta per jūsų e-bankininkystės sistemą, arba iš bet kurio banko filialo.
2) Apmokėjimas atsiskaitant grynais. Apmokėjimas atliekamas pristačius prekes, pinigus perduodant prekes pristačiusiam asmeniui.

Pristatymas

Perkant daugiau nei už 2000 Lt prekių pristatymas yra nemokamas. Iki 2000 Lt sumos skaičiuojamas nedidelis papildomas pristatymo mokestis (atsižvelgiant į krovinio svorį ir pristatymo adresą). Pristatoma visoje Lietuvos teritorijoje.
Prekės yra pristatomos gavus paruoštą visą užsakymą transportavimui. Įmanoma sutarti dalį krovinio atvežimo dalimis, pavyzdžiui vykstant statyboms baldai pirkėui dar nėra reikalingi ir tik trukdo statybos darbams. Tokiu atveju galima sutarti, kad prekės, kurios dar nėra reikalingos, kurį laiką būtų saugomos mūsų sandėlyje.
Sandėliuojamos prekės pristatomos savaitės bėgyje.

Nuolaidos

Visos e-parduotuvėje pateiktos kainos yra su PVM.
Kiekvienam mūsų klientui suteikiamos įvairios nuolaidos. Nuolaidos dydis priklauso nuo užsakomų prekių rūšies ir užsakymo dydžio (prašome dėl nuolaidos pasitikslinti su įmonės vadybininkais).Su kiekvienu pirkėju dirbame individualiai, todėl stengiamės pateikti pačias geriausias kainas. Būtinai teiraukites apie Jus dominančias prekes  ir nuolaidų galimybes.
 


Pirkite išsimokėtinai

pi_internetu_logo

ubl_logo

 

Parduotuvėje

Mes turime 106 svečius online