Katalogas

Santechnikos gamintojai

VIDEO klipai


video2

video2Keramika

Šie vonios keramikos gaminiai iš Italų gamintojo Aksa puikiai atitinka moto: „tobula tai, kas paprasta“. Švarus, kampuotas, šiuolaikiškas dizainas atskleidžia paties produkto esmę. Ši kolekciją sukurta ir skirta aktyviems, nekomplikuotiems ir praktiškiems žmonėms, kuriems patinka modernus, bet tuo pačiu laiko patikrintas ir paprastas dizainas. Išskirtiniu dizainu, unikalia charizma bei harmonija išsiskiria ši keramikos kolekcija. Švaros ir ramybės įvaizdį suteikiantis dizainas, sukuria voniai idealios relaksacinės oazės atmosferą.

Tai prabangiausia kolekcija -šiuolaikinė klasika,  tai formos, stiliaus ir kokybės aukščiausių reikalavimų derinys. Šiame sukurtame ekskliuzyviniame dizaine klasikinės formos paverčiamos elegantišku, prabangiu stiliumi. Tai daugiau nei vonios kambario įrangos kolekcija, tai gyvenimo stiliaus, interjero dizaino išraiška.
Pagrindinis kompanijos strategijos akcentas – Aksa prekinis ženklas vartotojams pirmiausia asocijuotųsi su kokybiškais, ilgaamžiais vonios keramikos gaminiais. Ilgametė gamybos patirtis, šiuolaikinės technologijos davė apčiuopiamų rezultatų – nereikia būti dideliu specialistu, kad įvertintum Meridiana gaminių  kokybę.
Propaguojamam dizainui būdingos santūrios, bet išbaigtos formos. Jos artimos universaliam klasikiniam stiliui, kuris priimtinas nemažam skaičiui vartotojų.
Čia galima pamatyti tikrą stilių eklektiką – nuo griežtų  linijų minimalistinio stiliaus iki postmodernistinio, su aiškiom aliuzijom į žaismingumą.   
Įėję į vonios kambarį su šia įranga, pateksite į tikrą relaksacijos, komforto, švaros ir gerbuvio pasaulį. Genealus paprastumas, keramikos formų grynumas ir praktiškumas, platus pasirinkimas patiks bet kuriam rafinuotą skonį ir šiuolaikinio dizaino nuovoką turinčiam žmogui.
Užtenka žvilgtelti i šiuos gaminius, kad įsitikintum jų dizaino elegantiškumu ir patrauklumu
Praustuvas įmontuojamas į prabangios išvaizdos stalviršį ar vonios kambario spintelę yra ne tik elegantiškas bet ir labai praktiškas vonios kambario interjero sprendimas.
Ant lygios stalviršio plokštumos kaip ant lentynos pastatoma taisyklingos formos - kubo, stačiakampio, kūgio, skritulio - praustuvė-dubenėlis. Be jokių kitų detalių, jokios ekstravagancijos. O iš tradicinio santechninio porceliano pagaminta neįprastos formos - apskritimo, ovalo, kvadrato ar stačiakampio - praustuvė atrodo neįprastai ir originaliai. Tokios kriauklės gali būti išdailintos arba pabrėžtinai primityvios, bet visada lygios, be puošybos elementų. Čia slypi visas žavesys.
Formų įvairovę išsamiau aptarti būtų labai sunku, nes siūloma daugybė skirtingo dizaino gaminių. Dar sunkiau butų aptarti spalvas. Nors tradicinės vonios kriauklės yra baltos, bet tai dar ne taisyklė. Juodos, oranžinės, žalios ir kitų spalvų kriauklės yra ne mažiau populiarios. Be to, galima rinktis ir piešiniais ar geometrinėmis figūromis išpuoštas praustuves.
Prausimosi kriauklės yra ne tik skirtingo pločio, bet ir aukščio bei gylio.
Italai tokias kriaukles pradėjo gaminti jau prieš dešimt metų, todėl rinkoje jos ne naujiena. Praustuvės-dubenėliai priskiriamos liuks klasei, vadinasi jos dizainerių darbai, kurie, žinoma, kainuoja nepigiai. Jų nepamatysime ne tik visuomeniniuose tualetuose, bet retai kada statomos ir individualiuose namuose. Tačiau visgi, nepaisant tariamo paprastumo ir kuklumo, tokia kriauklė gali radikaliai pakeisti vonios kambario interjerą, padaryti jį šiuolaikiškai neįprastu ir reikšmingu.

Aksesuarai

Apsilankymo tualete tikriausiai neįsivaizduojame be vieno dalyko. Ne, tai ne laikraštis, tačiau su popieriumi susijęs. Ogi šalia kiekvieno tualeto būtinas tualetinio popieriaus laikiklis. Jų būna pastatomų ir tvirtinamų prie sienos. Mūsuose labiau paplitę pastarieji. Nors pasirinkimas didelis, iš esmės šie aksesuarai skiriasi tuo, kad vienuose tualetinis popierius yra matomas, o kituose – ne (popierių dengia plastmasinis, metalinis ar kitoks skydelis).
Muilines galima laikyti pačiose įvairiausiose vonios vietose: padėti ant vonios krašto pakabinamame „lovelyje“ ar tiesiog ant vonios krašto, taip pat galima kabinti ant sienos .
Dar viena detalė, be kurios vonios kambarys tiesiog neįsivaizduojamas – kabliukai ar laikikliai rankšluosčiams kabinti. Čia svarbiausia tai, kad pastarieji būtų itin tvirti ir pritvirtinti strategiškai patogioje vietoje. Juk būna atvejų, kai norime pasiekti rankšluostį neišlipdami iš vonios.

Puodelis dantų šepetėliams laikyti gali būti  pritvirtintas tiesiog virš vonios ar praustuvo. Kita vertus, originaliame padėkliuke ar pakyloje pastatyta stiklinaitė gali būti puikus vonios kambario akcentas, kuriame tiks ir dantų šepetėlis, ir dantų pastos tūbelė, ir kelios dirbtinės gėlytės.

Labai svarbi vonios aksesuarų užduotis – norimo stiliaus kūrimas. Juk norint sukurti šilto kaimiško stiliaus vonią, galima pasirinkti aksesuarus, kuriuose derinamas medis ir metalas. Jei trokštama įsirengti modernų vonios kambarį, puikiai tiks metaliniai aksesuarai.

Vonios kambario aksesuarai skirstomi pagal tai, kur yra įtaisomi. Taigi jie yra:
 • staliniai arba pastatomi;
 • pakabinami.
Staliniai arba pastatomi vonios aksesuarai dažniausiai sudėliojami aplink kriauklę arba vonią Juk neretoje vonioje būna mažai, o kartais ir visai nėra baldų. Vis dar baiminamės, kad vandens garai gali sugadinti medinį suolelį ar spintelę, o plastikiniai mums atrodo pigiai. Pakabinami aksesuarai yra tvirtinami prie sienų. Be šių dviejų tipų, yra ir vadinamosios multisistemos, sujungiančios įvairių rūšių aksesuarus. Jose galima apgyvendinti visą vonios „garderobą“, pradedant dantų šepetėlio laikikliu ir muiline, baigiant didinančiu atvaizdą veidrodžiu, fenu ir skystojo muilo konteineriu. Tokios multisistemos taip pat gali būti pastatomos arba pakabinamos.
Jeigu vonioje nėra baldų, tikriausiai neapsieinate be lentynėlių. Jas įprasta gaminti iš stiklo ir tvirtinti metaliniais laikikliais. Ant tokios lentynėlės paprastai laikoma dantų pasta, skutimosi reikmenys, plaukų šepetys, šampūnai, kremai ir t. t. Lentynėles patogiausia montuoti po veidrodžiu.
Vonios kambario aksesuarai nėra tik blizgantys niekučiai. Jie atlieka dvi funkcijas - estetinę ir praktinę. Vonios kambarys bus patrauklus tik tada, jei pavyks nepriekaištingai suderinti santechnikos įrangą ir aksesuarus. Anot dizainerių, vonioje svarbu išlaikyti stiliaus vientisumą, todėl įrangą bei priedus patartina rinktis itin apgalvotai.
Aukščiausią estetiškumo lygį kuriant smulkius vonios kambario priedus neabejotinai yra pasiekę italų gamintojai. Jų sukurti aksesuarai šiuolaikiški ir stilingi, tačiau gana brangūs ir ne kiekvienam prieinami. Italų dizaineriai vis daugiau dėmesio skiria vonios kambario priedų estetikai - išryškėja aksesuarų dizaino bei funkcijų sinkretizmas. Italų pagaminti priedai leidžia kūrybiškai projektuoti stilingus ir originalius vonios kambarius, suteikti erdvei individualių bruožų.

Norime jums pristatyti Italų kompaniją Colombo Design. Puikaus dizaino vonios kambario aksesuarai išsiskiria funkcionalumu, medžiagos ir pagaminimo kokybe. Jums tik lieka pasirinkti iš plataus asortimento.
Colombo Design - lyderis vonios aksesuarų ir durų rankenų gamyboje Italijoje. Tai išskirtinio dizaino kūriniai, kurie  pasižymi itin aukšta kokybe ir funkcionalumu. Colombo Design produkcija kiekvieno iš mūsų vonios kambariui suteiks elegancijos bei prabangos. Štai kelios naujausios kolekcijos, kurios užkariavo ne vieno architekto ar dizainerio širdį.  Tai neįprasto dizaino vonios kambario aksesuarai, kurie yra labai patvarūs ir ilgaamžiai.  Colombo Design tai stiliaus ir mados diktatorius aksesuarų srityje. Savo idėjomis pralenkianti kitus, o kartais net ir stebinanti savo gaminių originalumu bei technologijomis.

Maisytuvai

Žmogus negali sukurti vandens, tačiau...

„Teorema “ santechnikos įranga patikima ir ergonomiška, ja lengva naudotis įvairaus amžiaus žmonėms. Produkcijai suteikiama desimties metų gamyklinė garantija
Kompanija
Modernioje gamykloje įrengti visi gamybos skyriai, nuo korpuso liejimo iki pakavimo.
Aukštų technologijų įranga, automatizuotas gamybos procesas, aukšto tikslumo kontrolės įrengimai  pritaikyti visiems gamybos sektoriams.
Teorema siekia vieno tikslo: Tobulėjimo.
TEOREMA
Vandens taupymo filosofija

Po Jetto serijos maišytuvo pristatymo 2006-siais, Teorema su malonumu pristato dvi naujas maišytuvų serijas: Tree ir Duck.

Pagrindinė mintis, gaminant šias naujas serijas ir buvo “Vandens taupymo filosofija”, kurią Teorema nusprendė taikyti ir kitiems būsimiems savo gaminiams.

Vandens taupymo filosofija:
Mūsų naujos misijos mintis leidžia pastebimai sumažinti vandens panaudojimą, galutiniam vartotojui nekeičiant savo elgesio; vienintelis skirtumas yra produkto pasirinkimo momentu, o pasirinkti reikia Teorema produktą!
VANDUO YRA RYTDIENOS AUKSAS.

TREE
Tree idėja gimė iš medžio šakų. Tree žaidžia savo trūkumais... visos maišytuvo dalys yra skirtingos, ir tai sukuria  unikalumą vonioje. Praustuvo/bide maišytuvai yra pirmieji asimetriški maišytuvai atėję į rinką.
Kiekvienas Tree maišytuvas yra individualus... kaip ir gamtoje viskas yra nepakartojama... kaip gyvos būtybės, Tree maišytuvai sukelia mintis, kad čia negali būti vienodų dalių. 

Techniškai tobulas, produktas yra pagamintas iš žalvario su puikiu paviršiumi; mechaninis procesas yra puikus detalėse ir leidžia puikų surinkimą. Aeratorius turi purvui atsparų kaučiuko sluoksnį, kurį gali lengvai išvalyti pirštais .  Keramikiniai  ¼  ventiliukai yra pagaminti būtent  Teoremoje.

Praustuvo /bide maišytuvai taupo iki  40% vandens, lyginant su įprastais maišytuvais !!!
DUCK
Duck idėja gimė taip pat iš gamtos, tik šįkart iš gyvūno, anties. Linijų harmonija pateikia draugišką ir ironišką paveikslą.
Puikus elegancijos ir komforto derinys su krioklio srove, kuris sukuria nuostabų gamtos pojūtį.

Krioklio įspūdis praustuvo/bide maišytuve yra sukurtas su 40% vandens taupymu, nepaisant bendros minties apie krioklius…

Keletas skaičių
Minimalus reikalingas vandens kiekis asmeniui yra 5 litrai vandens per parą. Afrikos šalyse suvartojama vidutiniškai 12 iki 50 litrų vandens per dieną; Europoje tai yra 170 iki 250 litrų per dieną; JAV tai siekia 700 litrų per dieną.

Jei mes turėsim omenyje Europos šalį kaip Italija, vandens, kuris išteka iš praustuvo/bidė maišytuvo, yra apytiksliai 25 iki 30 litrų per dieną asmeniui. Jei mes svarstome Tree, Duck maišytuvų 40 % taupymą, 10 litrų gali būti sutaupyti kasdien kiekvienam asmeniui. Todėl kiekvienas asmuo per 1 metus gali sutaupyti 3650 litrų. Jei mes turim omenyje miestą su 500.000 žmonių, vandens taupymas po 1 metų yra … … 1,8 MILIJARDŲ LITRŲ.

Rubinetterie Teorema 2006 sukūrė maišytuvą Jetto, kuris turėjo 25 % vandens taupymo ypatybę. Dirbdami ta pačia kryptimi, dabar jie pasiekė geresnių rezultatų su Tree ir Duck projektu, kuris be abejonės yra revoliucinis.

Praustuvo maišytuvai sukonstruoti taip, kad taupytų vandenį, nes paprastai visas leidžiamas vanduo išbėga ir mažai jo panaudoji. Vonios maišytuvuose taupymo nebereikia, nes per trumpą laiką turi pribėgti didelis vandens kiekis.Dažnai žmonės išmeta praustuvą ir palieka tik vonią. Tai ne tik nepatogu, nes reikia lenktis, tenka dažnai plauti, bet ir sunaudojama daugiau vandens.
Lietuvoje kažkodėl mėgstami universalūs daiktai. Pavyzdžiui Vokietijoje vandens maišytuvas dažniausiai yra trumpas. Vokiečiai stengiasi, kad įrenginys būtų ilgaamžis, patikimas ir suteiktų žmogui kuo mažiau problemų.
Yra ir specializuoti, nestandartiniams sprendimams pritaikyti maišytuvai, pavyzdžiui su ilgu čiaupu. Pas mus dažniausiai renkasi būtent tokius, galvodami, kad ir kibiras tilps, ir kriauklei atskiro maišytuvo nebereikės. Tai iš principo neteisingas sprendimas. Perki daiktą, kuris padarytas iš bėdos, kad tiktų viskam , ir prarandi esminius dalykus : patikimumą, ilgaamžiškumą.
Namuose labai svarbus virtuvės maišytuvas. Dažnai žmonės nusiperka brangią virtuvės įrangą, o maišytuvą renkasi tik pagal dizainą.
Labai svarbi maišytuvo konstrukcija. Joje gali būti specialūs ventiliai, uždarymas indaplovei, specialios ištraukiamos galvutės, leidžiančios patogiau pripilti indą.
Yra maišytuvų su dušeliu, kuriuo patogiau nuplauti daržoves ir darbas atliekamas greičiau

Akrilinės masažinės vonios

Didžiausią dėmesį, įsirenginėdami vonios kambarį, mes skiriame voniai. Nes daugumas iš mūsų ją naudojame ne tik higienai, bet ir atsipalaidavimui po įtemptos darbo dienos. Praeitimi jau tampa standartinės ketaus vonios, prie kurių mes visi buvome pripratę. Sparčiai vystantis šiuolaikinėms technologijoms, vonių gamyba labai ištobulėjo – akrilo modeliavimas vakuuminiu būdu suteikia plačias galimybes vonių formų ir dydžių įvairovei. Jos gali būti apvalios, stačiakampės, ovalinės, kampinės ir t.t. Be to, ši gamybos technologija leidžia voniai suteikti ypač ergonomišką formą, kuri būna pritaikyta pagal žmonių kūno linijas. Maudantis tai suteikia didelį patogumą ir komfortą. Be to, turint nemažą vonių modelių pasirinkimą, mes galime ir standartiniui vonios kambariui suteikti jaukumo bei individualumo.
Tinkamai prižiūrint akrilines vonias, joms suteikiama apie 10 metų garantija (priklausomai nuo gamintojo). Be to, akrilinių vonių priežiūra yra labai paprasta. Reikia naudoti tik skystas valymo priemones ir minkštas kempinėles. Mažiems įbrėžimams išlyginti, nublukimui ir silpno nudegimo žymėms pašalinti naudojami specialūs poliruokliai. Akrilinių vonių paviršių reikia saugoti nuo cigarečių bei greitai kietėjančių skystų substancijų – plaukų, nagų lako, klijų ir pan. Tinkamai prižiūrimos šios vonios, ilgai išlaiko savo pirminę estetinę išvaizdą.

Šiuolaikinės masažinės vonios sistemos dažniausiai susideda iš dviejų dalių: vandens masažo ir oro masažo. Toliau šios dvi sistemos į vonias gali būti sumontuotos tiek kiekviena atskirai, tiek abi kartu. Šios sistemos valdomos dviem būdais – pneumatiniu arba elektroniniu valdymo pultais.
Masažinės sistemos gali būti komplektuojamos ir su įvairiausiomis papildomomis detalėmis, kurios suteikia daugiau komforto naudojantis vonia:
 • povandeninis apšvietimas (chromoterapija);
 • vandens šildytuvas;
 • kompresorius su oro šildytuvu ir ozono generatoriumi;
 • dezinfekcijos sistema
Vandens ir oro masažo sistemas ypač lengva pritaikyti akrilinėms vonioms, nes modeliuojant vonios formą, iš anksto galima numatyti masažinių purkštukų atskaitos taškus, suniveliuoti juos su paviršiumi bei pritaikyti pagal vonios bei žmogaus ergonomiką

Kaip veikia vandens masažas
Panardintą kūną vanduo kelia. Tokioje „pakeltoje“ būklėje, kurią dar sustiprina oro burbuliukai, kūnas tampa dar lengvesnis. Judesiai tampa grakštesni ir lengvesni, o tai yra ypač svarbu gydant judėjimo sistemos ligas.

Nustatyta, jog maudantis vonioje su vandens masažu eterinių aliejų įkvepiama 30 kartų daugiau, negu maudantis paprastoje vonioje. Be to, maudantis vonioje su oro burbuliukais, pagilėja kvėpavimas, todėl tų eterinių aliejų koncentracija kraujyje kartais padidėja net iki 10 kartų. Tai nepaprastai svarbu gydant kvėpavimo sistemos sutrikimus.

Nuotaikos pataisymas
Vonios su vandens masažu stimulai veikia psichiką. Kaip ir lengvinant skausmą, vonios su vandens masažu taiso nuotaiką, atitraukia dėmesį nuo rūpesčių, išsklaido melancholiją. Depresijos kamuojamas asmuo betarpiškai pajunta savo kūną ir yra tarsi priverstas į save žiūrėti teigiamai. Tai gali patvirtinti kiekvienas vandens masažo mėgėjas.

Kasdieniai rūpesčiai ir nuolatinis stresas gali tapti nepakeliami. Maloni vonia leidžia atitrūkti nuo aplinkinės tikrovės ir įveikti neigiamą streso poveikį.
Jau tūkstančiai metų įvairių kultūrų žmonės naudojasi aromatiniu garo maudynių teikiama nauda.

Nauda
Ar jūs prisimenate tą nuostabią savijautą po geros karštos garinės pirties? Ar prisimenate tą ypatingą raumenų gilų atsipalaidavimą?  Ar atsimenate kokia tampa švelni ir graži jūsų oda? Ar prisimenate, kad pasaulis po geros pirties atrodo geresnis nei prieš ją?
Garą visame pasaulyje naudoja grožio specialisai, mašažo terapeutai,  praktikuojantys chiro mašažą, sporto treneriai, procedurų metu, ivairiai terapijai. Viso kūno garo aromaterapija yra ne naujas dalykas, ji buvo naudojama tūkstančius metų kaip vieną iš efektyviausių priemonių stiprinačių sveikatą ir gražinančių oda. Štai keletas pavyzdžių, kokią naudą mums duoda garo maudynės:
 • Streso mažinimas ir relaksacija
 • Geresnė išvaizda ir savijauta
 • Toksinų pašalinimas iš kūno
 • Pagreitinta medžiagų apykaita
 • Širdies – kraujagyslių stimuliacija
 • Kraujo apytakos stimuliacija
 • Kvepavimo takų išvalymas
 • Imuninės sistemos stiprinimas
 • Skausmo slopinimas
 • Aromaterapija
Geresne išvaizda ir savijauta

Nuo pat pirmos musu priimtos garo pirties jūs pasijusite geriau ir atrodysite gražiau. Vos 20 minučių garo maudynių galingai stimuliuoja kraujo apytaką.. Tuo pačiu metu naturalūs eteriniai aliejai įsiskverbia į musu kūną pro plaučius ir odą, jį gydydami ir jaunindami. Garo pirtis – įrankis fiziniam ir dvasiniam apsivalymui, po kurio jūs atrodote geriau ir tampate sveikesnis.

Dažnai žmonės nusiperka masažinę vonią ir naudoja ją ir kaip masažinę, ir kaip paprastą. Retas žino, kad masažinėje vonioje naudojant muilą, šampūną, ją reikia dažnai dezinfekuoti. Tai reiškia, kad teks pripilti pilną vonią vandens ir su dezinfekavimo priemone ją plauti, po to dar kartą pripilti vandens praskalavimui. Tai reikia atlikti du kartus per mėnesį. Jei tai normali masažinė vonia, sunaudosite 200-300 litrų vandens. Statant namuose masažinę vonią, šalia būtina turėti dušo kabiną.
Esant tokiam dideliam santechnikos prekių pasirinkimui beveik visos musu svajonės gali būti įgyvendintos, tik apie būsimus pirkinius reikia galvoti  is anksto.

PABAIGA:

Jūs pagalvosite kodėl turėtumete rinktis mūsų salone siūlomą produkciją?
Yra keletas pagrindinių veiksnių:
1, Tai, kad ši produkcija tikrai aukštos kokybės
2, Tai, kad ji tikrai įspūdingo dizaino
3, Tai, kad ji tikrai nėra brangi.
4, Tai, kad mūsų salone išties didelis prekių asortimentas.
 

Pirkite išsimokėtinai

pi_internetu_logo

ubl_logo

 

Parduotuvėje

Mes turime 102 svečius online