Katalogas

Santechnikos gamintojai

VIDEO klipai


video2

video2

Naujovės

Pradinis

Džiaugiamės, galėdami Jums pristatyti mūsų parduotuvę saloną, kuriame galima rasti visa tai kas reikalinga vonios kambariui. Vonios kambarys yra vienas svarbiausių kambarių mūsų namuose. Čia gera nuotaika prasideda ir baigiasi mūsų diena. Jis geriausiai atspindi mūsų gyvenimą ir poreikius. Vonios kambarys yra labiausiai privati mūsų gyvenimo vieta. Niekur nesame taip arti savęs, kaip prie praustuvo ar vonioje. Niekur kitur nerastume panašios šilumos, prieglobsčio ir ramybės.

Garsiausių vonios kambario įrangos gamintojų pateikiamos naujovės apipinamos įvairiausiomis nuomonėmis bei komentarais. Šiaip ar taip visus įvertinimus vienija keli bruožai - šiuolaikinis vonios kambarys skirtas ne vien higienai, bet ir atsipalaidavimui, todėl labai svarbu jame suderinti patogumą, funkcionalumą ir estetiką.

Mes pristatome vonios kambario įrangą kuri ne tik džiugina akį, bet ir įkvėpia.

Juk: Harmoningas ir estetinis mąstymas-gero dizaino pagrindas.
Geras dizaineris-tai ne tik dailininkas ir svajotojas.
Geras dizaineris-tai, visų pirma, geras technikas ir konstruktorius, galintis pajausti kuriamo interjero praktiškumą ir suteikti jam originalių savybių bei formų.

Mūsų įmonė jau 13 metu užsiima didmenine ir mažmenine prekyba santechnikos prekių srityje. Nors pagrindinė įmonės veikla yra didmeninė prekyba, atsižvelgdami į vis didėjančią ekskliuzyvinių, aukščiausios klasės produktų paklausą, mes norime pristatyti ir savo mažmeninės prekybos taškus, o tiksliau, stengiamės klientams padėti įsigyti prekių savo vonios kambariui.  Mums svarbus kiekvienas klientas, esam visada pasiruošę nepriekaištingai aptarnauti, suteikiame visą turimą informaciją ne tik tam, kad parduotume prekę, bet tam, kad padėtume klientui išsirinkti viską kas geriausia ir reikalingiausia. Mūsų siūlomas prekių asortimentas susideda ne tik iš ekonominės klasės prekių, kuriomis prekiauja dažna šių dienų santechnikos prekių parduotuvė. Mes galime pasiūlyti prekių ir įnoringam bei norinčiam išsiskirti klientui. Mūsų tikslas– patenkintas klientas, gera prekių kokybė, patikimas bendradarbiavimas, operatyvus visų problemų sprendimas, nuolatinis tobulėjimas. Mūsų darnus kolektyvas turi ilgametę patirtį šioje srityje ir yra pasiruošęs bendradarbiauti.

Mūsų salone klientas turi galimybę pasirinkti kompleksinius ir stilistiškai vientisus vonios kambario sprendimus. Ir tai – optimalus kainos ir kokybės santykis. Teiginys, dažniausiai naudojamas kaip banalus posakis ar reklaminis šūkis, mūsų atveju tampa lakonišku ir teisingu faktu.
Visi gamintojai, kuriems mes atstovaujame, gamina aukštos kokybės prekes.  Juk šiuolaikiniuose namuose vonios kambarys-vienas iš svarbiausių. Dėl jo varžosi geriausi pasaulio dizaineriai ir gamintojai..  Galima pamanyti, kad tai tik brangios ir ne kiekvienam įperkamos prekės. Anaiptol, visi šie gamintojai siūlo ne tik prabangias prekes, bet savo kolekcijose turi ir ekonomines klases modelių.
Skaityti daugiau...
 


Krepšelis

Krepšelis

Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Pirkite išsimokėtinai

pi_internetu_logo

ubl_logo

 

Parduotuvėje

Mes turime 140 svečius online